Argumentácia,alebo manipulácia

Autor: Stanislav Bajza | 9.10.2016 o 4:09 | (upravené 9.10.2016 o 17:12) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  83x

  Argumentácia, alebo manipulácia.   Pri obchôdzke po nemenovanom okresnom meste, rád si pozriem informačné tabule o dianí v meste, novinkách, vyhláškach MÚ a firiem. Na tabuli SMER-SD som si prečítal materiál podľa ich pohľadu na ka

 

Argumentácia, alebo manipulácia.

 

Pri obchôdzke po nemenovanom okresnom meste, rád si pozriem informačné tabule o dianí  v meste, novinkách, vyhláškach MÚ a firiem. Na tabuli SMER-SD som si prečítal materiál podľa ich pohľadu na kauzu Bašternák, kde sú média zaradené do procesu proti ich strane a sú obvinené s nadržiavania pravici s nezáujmom o skutočné fakty. Fakty o vrátkach DPH pre p. Bašternáka ,ako ich vidí autor toho článku na tabuli SMER-SD sú podľa neho známe už od roku 2005 a v ďalších rokoch a sú vyčíslené vo vysokých hodnotách. Autor tohoto blogu sa nechce zaoberať výškou vrátiek DPH ani ich legálnosťou, avšak pozastavuje sa nad tvrdením v článku na tabuli SMER-SD, kto je za tým a v ktorom čase. Vedľa uverejnených mien bývalých špičkových politikov, sú spomínaní aj regionálni politici a advokáti, s označením, že sa jedná o politikov pravice. Vzhľadom na politický názor nezávislého blogera je nekorektné obviňovať za hore uvedené média z nadržiavania pravicovým stranám a útokmi na ľavicu. Je predsa evidentné, že SMER-SD vládne tretie obdobie a má všetky možnosti na vyšetrenie káuz spojených s vrátkami DPH, na ktoré média upozorňujú. Média sú strážcom demokracie a majú nezastupiteľnú funkciu kontroly práce ,činnosti, spravodlivosti, ktorú vláde občan delegoval. Vyšetrenie kauzy Bašternák a jeho výsledok uverejnený v médiách s následným potrestaním zúčastnených, z ľava či z prava, by vnieslo korektného ducha do správania médií.

Ak sa to nestane, tak je zbytočné vypisovať po tabuliach bláboly, ktorým aj tak nikto neverí.

Ešte na záver trochu logiky. Pokiaľ je kauza Bašternák a ostatné kauzy sú v poriadku, obviňovanie p.Radičovej, pp.Lipšica , Mikulčíka a ďalších na informačnej tabuli SMER-SD je trestným činom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Slovan nemá peniaze ani hráčov a stráca to najcennejšie. Fanúšikov

Viac ako o postupe do play off sa začína hovoriť, či klub vôbec dohrá sezónu v KHL.

EKONOMIKA

U. S. Steel odchádza, o košickú fabriku bojujú Třinecké železárny

U. S. Steel predáva košické železiarne.

KOMENTÁRE

Úbohá stredná trieda, tá sa vo Ficovom vlaku nevezie zadarmo

Ak sa niektorí chcú mať závratne dobre, musia sa tí ostatní mať horšie.


Už ste čítali?